E-MOBILNOŚĆ Z REO KOMPONENTY DLA NAPĘDÓW E-DRIVES ELEMENTY DLA TECHNIKI BADAWCZEJ TECHNOLOGIA ŁADOWANIA

Jasminka Usein

Jasminka Usein

Członek zarządu

›› ELEKTRYCZNOŚĆ LOGICZNA – E-MOBILNOŚĆ Z REO

Energia elektryczna sprawia, że serce REO bije. Wierzymy że to przyszłość mobilności. Niezależnie od tego, czy zasilany jest wodorem, akumulatorem czy innymi źródłami energii, silnik elektryczny jest koncepcją przyszłości w dziedzinie mobilności. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać najwyższych standardów bezpieczeństwa, wszędzie tam gdzie płynie prąd. Inżynierowie REO zobowiązali się do opracowania bezpiecznych systemów testowych dla całego łańcucha w zakresie e-mobilności, wykorzystując w tym celu komponenty najwyższej jakości.

„Już na wczesnym etapie zauważyliśmy zmianę świadomości społecznej i wynikający z niej potencjał w dziedzinie e-mobilności. W rezultacie działania badawczo-rozwojowe, które podjęliśmy wcześniej, przynoszą obecnie korzyści. Oferujemy unikalne portfolio produktów na całym świecie z naszymi inteligentnymi systemami testowymi, które mogą być używane w prawie każdym obszarze e-mobilności. ” Jasminka Usein

Wraz z ciągłym dążeniem do elektryfikacji, REO połączyło razem i rozważyło w skuteczny sposób swoje mocne strony w produkcji elementów indukcyjnych, rezystancyjnych i elektronicznych. Podczas gdy wielu dostawców jest zmuszonych do zakupu technologii, REO może korzystać ze swojego ponad 95-letniego doświadczenia, potwierdzając w ten sposób swoje własne możliwości innowacyjne, szczególnie w przypadkach, gdy poszukiwane są specjalistyczne systemy testowe.

›› Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI – SYSTEMY TESTOWE DLA E-MOBILNOŚCI

Niezależnie od tego, czy jest to publiczna stacja ładująca, wallbox czy domowa stacja ładująca, każde rozwiązanie do ładowania będzie musiało spełniać rygorystyczne wymagania zanim zostanie wprowadzone na rynek. Aby przetestować te systemy, REO jest w stanie zapewnić niezawodne rozwiązania dla systemów ładowania, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne. Systemy te mogą być opcjonalnie używane zarówno w zastosowaniach prywatnych, jak i komercyjnych oraz publicznych. Testy przeprowadzane są również na łączu i łączności między układem ładowania a pojazdem, czyli na wtyczce. Obejmują one złącza wtykowe (wtyczki typu 1 i typu 2 itp.) Oraz kombinacje gniazd zgodnie z międzynarodowymi normami dla handlu, budownictwa i przemysłu. Systemy testowe REO pozwalają dostawcom rozwiązań w zakresie łączności i ładowania e-mobilności konfigurować i testować wszystkie napięcia sieciowe powszechnie spotykane w kraju i za granicą. Dobrym tego przykładem jest trójfazowy system zasilania AC REOLAB 330, popularny wśród wielu klientów. System zazwyczaj składa się z jednostki zasilającej, która może być zainstalowana na przykład w piwnicy oraz mobilnego i bardzo poręcznego sterownika REO PowerFormer z 9-calowym panelem dotykowym, umożliwiającym elastyczne i szybkie testowanie bez zajmowania dużej ilości miejsca. w laboratorium.

›› CYFRYZACJA I ŁĄCZNOŚĆ MADE IN GERMANY

Nowe metody produkcji wymagają nowoczesnej technologii. W rezultacie sieci i cyfryzacja znajdują się na samym szczycie specyfikacji wymagań. Różne systemy testowe REO są standardowo wyposażone w interfejs Ethernet, co umożliwia scentralizowaną kontrolę nad urządzeniem testowym poza bezpośrednim środowiskiem testowym. Polecenia sterujące, zmierzone wartości i odpowiedzi są następnie przesyłane do pamięci. Zastosowana technologia rozwija się w coraz szybszym tempie. Naszym celem jest nie tylko nadążanie za aktualnym stanem techniki, ale także jej kształtowanie. Jako część grupy REO, podstawowym zadaniem REO Digital Connect 4.0 w tym zakresie jest opracowanie nowych interfejsów dla przyszłych procedur produkcyjnych.