UZWOJENIA KRAWĘDZIOWE REO PIONIERSKIE INNOWACYJNE WYDAJNE

1
2
3
1

REDUKCJA STRAT MOCY DO 25%

2

REDUKAJCA MASY DO 10%

3

Przewody aluminiowe jako zamiennik przewodów miedzianych

›› REDUKCJA STRAT MOCY DO 25%

Firma REO kontynuuje rozwój technologii uzwojenia EDGE, wprowadzając najnowszą generację dławików i filtrów serii N CNW. Dzięki większej skuteczności połączonej z mniejszą masą nowa seria z nawijaniem krawędziowym zapewnia wyjątkowo wydajne chłodzenie dzięki jednowarstwowej strukturze, szczególnie w przypadku zastosowanie dodatkowego chłodzenia wymuszonego.
W zależności od konstrukcji, dzięki lepszemu chłodzeniu przewody aluminiowe mogą być stosowane jako zamienniki przewodów miedzianych. W rezultacie koszty produkcji można było jeszcze bardziej obniżyć dzięki jednoczesnej interakcji ze zautomatyzowanym procesem produkcyjnym.
Mniejsza waga i mniejsze wymiary są możliwe dzięki zmniejszeniu strat naskórkowości i ciepła. Uzwojenie EDGE szczególnie dobrze nadaje się do urządzeń półprzewodnikowych opartych na nowych materiałach, takich jak węglik krzemu (SiC) i węglik galu (GaN).
Ze względu na mniejszą pojemność uzwojenia, uzwojenie krawędziowe (na sztorc) może być również używane przy wyższych częstotliwościach. Cykl życia jest wydłużony, ponieważ praktycznie nie jest wymagany żaden materiał izolacyjny podlegający procesom starzenia.

›› REDUKAJCA MASY DO 10%

„Ta przełomowa innowacyjna technologia jest opracowaną przez nasz zespół konstrukcyjny, który nieustannie prowadzi badania nad najnowszymi technologiami i w rezultacie zawsze znajduje nowe koncepcje produktów. Zdaliśmy sobie sprawę z możliwości, jakie stwarza ta nowa technologia nawijania. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję na małą skalę lub seryjną, oferując naszym klientom niezwykle krótkie terminy dostaw. W szczególności imponująca funkcja chłodzenia w serii N CNW jest możliwa dzięki jednowarstwowej strukturze z alternatywnymi materiałami. Oznacza to że materiał izolacyjny staje się praktycznie zbędny. Z jednej strony skutkuje to mniejszymi wymiarami i mniejszą wagą, z drugiej zaś produkt jest trwalszy i ma więcej zastosowań w porównaniu z tradycyjnymi technologiami nawijania ”. Sven Reimann

Sven Reimann

Sven Reimann

Deweloper produktu i członek zarządu